Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

Kontakt

AugustusTours GmbH & Co. KG
Turnerweg 6
01097 Dresden

Tel.: +49-351-563480
Fax: +49-351-5634811


E-Mail

Opis

Podróże pełne przeżyć i przygód dla wymagających indywidualistów

Urlop to najpiękniejszy okres całego roku! Nasz zespół dokłada dla Państwa wszelkich starań, by to marzenie się dla Państwa ziściło. Nasze biuro powstało jako drezdeński touroperator w roku 1997 mając zawsze na uwadze, by podróż stała się dla Państwa unikatowym i niezapomnianym przeżyciem. By zapewnić Państwu doskonały standard podczas podróży, nie może oczywiście zabraknąć także najdoskonalszego serwisu.
 
Do 2015 roku Augustus Tours już od paru nabierał doświadczenia w organizacji podróż tematycznych dla miłośników kolei w tym szczególnie parowozów po całych Niemczech. Od 2015 roku drezdeński touroperator także oferuje miłośnikom kolei organizowane podróże pod kątem historycznego kolejnictwa. Mamy więc gotowe pakiety np. na słynny Drezdeński Zjazd Parowozów lub również do innych celów, by móc intensywnie powąchać aromat starej kolei sprzed lat.

Przygody pod parą w ofercie Augustus Tours

- Indywidualne podróże na Drezdeński Zjazd Parowozów: www.augustustours.de
- Dalsze organizowane podróże do innych atrakcji kolejowych: www.augustustours.de 
- organizowana oferta grupa na Drezdeński Zjazd Parowozów : www.augustustours.de

Dalsze i inne oferty Augustus Tours

Nie tylko w temacie podróż kolejowych AugustusTours nabrał sporo doświadczenia. Wyspecjalizowaliśmy się także w organizacji indywidualnych podróż rowerowych oraz wędrownych. Takie podróże prowadzą do najatrakcyjniejszych tego rodzaju szklaków w całym kraju. Regularnie przez nas sprawdzane są zarówno oznakowane szlaki jak i hotele, stąd kompetentnie udzielamy Państwu wszelkich porad w przygotowaniu podróży. Zapewnianie dodatkowych udogodnień jak wypożyczanie rowerów, transport bagażu, transfery do punktu wyjścia podróży dla nas są rzeczą oczywistą tak samo jak rezerwacja biletów lub innych dodatkowych świadczeń.
 
Ważną podporą działalności naszego zespołu to wycieczki do atrakcyjnych miast i podróże pod kątem wydarzeń kulturalnych. Jako touroperator zajmujący się głównie turystyką przyjazdową przygotowujemy specjalnie stworzone programy dla grup, firm oraz klubów po Dreźnie, Lipsku Budziszynie oraz innych miastach i regionach Niemiec. Oprócz tego organizujemy także podróże tematyczne np. pod kątem sztuki, muzyki lub religii – takim wyprawom tematycznym poświęcamy również naszą szczególną uwagę.
Dla koneserów wina organizowane są co roku szczególne podróże winiarskie zarówno w niemieckie jak i międzynarodowe tereny upraw winorośli. W ten sposób spotykają się miłośnicy dobrych win z Drezna, Saksonii i całych Niemiec, by delektować się fachową podróżą razem ze zespołem AugustusTours.

Godziny otwarcia:

kwiecień – październik
Poniedziałek – Piątek 08:00 - 18:00

listopad – marzec
Poniedziałek – Piątek 09:00 - 17:00
 

Kontakt:

AugustusTours GmbH & Co. KG
Turnerweg 6
01097 Dresden

Tel.: 0351 563480
Fax: 0351 5634811