oferta wycieczek

Odkrywać krainę parowozów za pomocą ofert jedno- jak i parodniowych...

Niech Państwo odkryją Saksonię jako krainę parowozów , by tam się delektować najpiękniejszymi regionami urlopowymi. Partnerzy SAKSONSKIEGO SZLAKU PAROWOZÓW oferuje Państwu w tym celu szeroki wachlarz pakietów jedno- jak i parodniowych. By docierać do poszczególnych ofert , proszę w lewej łamie wybierać rodzaj pobytu.

Pod rubryką ofert jednodniowych lub ofert parodniowychznajdują Państwo dostępne w dowolnym terminie oferty do wyboru i rezerwacji u naszych partnerów.

Pod rubryką ofert jednodniowych lub parodniowych w określanych zaś terminach znajdują Państwo oferty dostępne w konkretnych dniach.

Dalsze ponadregionalne informacje co do ofert bez barier, ofert rodzinnych lub też na temat kultury przemysłu znajdują Państwo również na naszej stronie.


Uwaga!!!: SAKSOŃSKI SZLAK PAROWOZÓW n i e jest touroperatorem lub pośrednikiem przy sprzedaży przedstawionych tutaj ofert naszych partnerów. Obowiązują ogólne warunki podróży poszczególnych touroperatorów, u których odpowiednie oferty dostępne są do rezerwacji, o ile te warunki stanowią prawne podłoże zawierania umowy z danym klientem. Spółka Kolei Saksońsko Górnołużycka nie przejmuje stąd odpowiedzialności za poprawność i kompletność przedstawionych tutaj ofert postronnych partnerów.