Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

WSZYSCY PARTNERZY

Górne Łużyce
 

Górne Łużyce

Kemping w Budziszynie Przyroda z przygodą

Kontakt

Natur- und AbenteuerCamping
***** am Stausee Bautzen
Nimschützer Straße 41
02625 Bautzen OT Burk

Tel.: +49-3591-271267-
Fax: +49-3591-271268-


E-Mail

Opis

Ten kemping idyllicznie położony jest nad brzegiem zapory Bautzen parę kilometrów na północ od tego miasta. Dla miłośników kolei jego usytuowanie jest o tyle korzystne, o ile z stamtąd szybko dostać się można do kolejki wąskotorowej w Góry Żytawskie, do kolejki leśnej w Mużakowie jak i również do kolejek wąskotorowych i muzealnych koło Drezna.

Kemping ten prezentuje wysoki standard i oferuje nam siedem różnorakich jak i oryginalnych typów zakwaterowania: 100 miejsc kempingowych o powierzchni od 100 do 150 m², miejsca namiotowe z dostępem do wody i prądu, unikatowe miejsca noclegowe w domku na palach „Pod dzikim Strzelcem” na wysokości 6 m, nocowanie w Hoganie jak Winnetou, domki w stylu Western, domki w stylu fińskiej koty lub w stylu skandynawskich chat drewnianych.

Zaciekawiliśmy Państwa tą ofertą? By uzyskać dalszą informację nt. rozmaitych ofert (od kwietnia do października) zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem: www.camping-bautzen.de mailowo pod camping-bautzen@web.de lub telefonicznie pod numerem +49 171 / 8123179.

 

: