Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

WSZYSCY PARTNERZY

Górne Łużyce
 

Kontakt

Hotel Bahnhof Bertsdorf
Am Bahnhof 1
02785 Olbersdorf

Tel.: +49-3583-69800
Fax: +49-3583-698099


E-Mail

Opis

Zażywać piękna i nostalgię przeżywać…

Hotel Dworzec Bertsdorf jest domem z wieloletnią tradycją. Powstał on wraz z otwarciem kolejki wąskotorowej i służył od początku jako gospoda  letnim urlopowiczom regionu. Do dziś dnia kolejka się zatrzymuje zaraz koło naszego hotelu. Przez cały rok hotel jest otwarty i wita Państwa w wykwintnym otoczeniu okresu grynderskiego. Hotel jest idealnym punktem wyjścia wszelakiego typu wycieczek i uprawiania aktywnego wypoczynku.
 
Czy jeżdżenie na rowerze, wędrowanie, wspinaczka, sporty wodne nad jeziorem w Olbersdorf albo wyprawy narciarskie po Górach Żytawskich – możliwości aktywnego wypoczynku (prawie) nie znają granic. Także oferty hotelu w zakresie fizjoterapii, Spa jak również korzystanie z sauny lub solarium gwarantują, by nasze „akumulatory się naładowały” jak najszybciej. W restauracji pokosztować możemy specjalności i delikatesy regionalnej kuchni, UWAGA na ruch kolejowy! Napoje transportowane są kolejką do naszego stolika. W okresie letnim polecamy także nasz ogród piwny ...

Godziny otwarcia:

Nasza restauracja z 80 miejscami siedzącymi i 20 innymi w sąsiednim salonie jest otwarta codziennie dla Ciebie. Codziennie od 11:00 do północy, śniadanie między 8:00 a 10:00.

Stawki:

Wyciąg z cennika:
Pokój dwuosobowy za osobę 2 noce od €85.00
 

Reiseangebote:

Mehrtagesreisen (Termin frei wählbar)


Dampfeisenbahnromantik im Gründerzeithotel

new
Dampfeisenbahnromantik im Gründerzeithotel
Hotel Bahnhof Bertsdorf - Dworzec Bertsdorf
więcej informacji

more travel offers