Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

WSZYSCY PARTNERZY

Górne Łużyce
 

Górne Łużyce

Hotel Gondelfahrt w kurorcie Jonsdorf

Kontakt

Hotel Gondelfahrt GmbH
Großschönauer Straße 38
02796 Kurort Jonsdorf

Tel.: +49-35844-7360


E-Mail

Gościnność i same przyjemności w malowniczym otoczeniu

Gospoda & Hotel Gondelfahrt w kurorcie Jonsdorf od 4 pokoleń jest własnością jednej rodziny; oferuje Państwu życzliwą obsługę w przyjemnej atmosferze oraz ciekawe atrakcje dla dorosłych i małych gości zgodnie z zasadą: oderwać się od codzienności! Serdecznie więc zapraszamy w malownicze Góry Źytawskie – czy na krótko lub też na dłuższy pobyt.

Hotel usytuowany jest na spokojnych obrzeżach Jonsdorf u podnóża formacji skalnej Nonnenfelsen. Znajdują Państwo u nas sporo możliwości aktywnego wypoczynku oraz wiele urokliwych miejsc do odkrycia, bowiem nasz dom jest świetnym punktem wyjścia do wypraw wędrownych jak i rowerowych; sieć szlaków turystycznych zarówno dla rowerzystów jak i górskich wspinaczy dobrze jest rozwinięta. Zimą wszystkich biegaczy narciarskich przyciągają trasy biegowe, pośród których jedna zaczyna się tuż przy samym hotelu.

3-gwiazdowy hotel oferuje przytulne pokoje i apartamenty. Czysty relaks Państwu zapewniają nasza domowa strefa wellness z pływalnią, sauną, kabiną na podczerwień oraz farmą piękności. Dzięki różnym pakietom połączyć można pobyt także z ofertami wellness.

Różnorodnie prezentuje się również gastronomia hotelu z jego przytulną restauracją, nowoczesną werandą oraz historyczną izbą wiejską. Zespół hotelu w ofercie ma potrawy – te regionalne i tradycyjne lub też sezonowe z nutą nowoczesności. Czy a la carte, czy specjalny menu z okazji jakiejś uroczystości lub wykwintny bufet – Państwa preferencje się liczą! Przylegająca do hotelu restauracja ogrodowa nad idyllicznym stawem Gondelteich otaczana jest małym parkiem i często odwiedzana przez wycieczkowiczów regionu. Na mały rejs po stawie dostępne są albo tradycyjne drewniane łódki wiosłowe albo łódki napędzane akumulatorem.

Hotel mit Nonnenfelsen 
© Hotel Gondelfahrt GmbH

:

: