Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

Kontakt

IntEgro Verkehr GmbH
Buchenstraße 24
08468 Reichenbach (Vogtl)

Tel.: +49-3765-387930
Fax: +49-3765-387939


E-Mail

Opis

Silny partner – także do przejazdów nostalgicznych

Kto pociągiem specjalnym z exPRESSzugreisen gdziekolwiek turystycznie się wybiera na terenie Saksonii, ten może siedzi w pociągu, którego przewoźnikiem jest IntEgro Verkehr GmbH zarówno pod kątem technicznym jak i operacyjnym. Działając na obszarze całych Niemiec w ruchu pasażerskim jak i towarowym przewoźnik IntEgro GmbH obsługuje również historyczne przejazdy w obrębie Saksonii.

Do właśnie obsługi historycznych przejazdów na terenie Saksonii przewoźnik IntEgro GmbH od jesieni 2023 r. dysponuje lokomotywą spalinową 202 885-0 serii V100 w wersji Deutsche Reichsbahn.

Chcąc rozszerzyć w przyszłości ofertę turystyczną przewoźnik planuje przywrócić do pełnej sprawności technicznej parowóz 86 1056-0 – tendrzak, jaki został sprowadzony z Austrii do Saksonii. Przy wsparciu wielu partnerów przedsięwzięcie naprawy głównej ma zostać zrealizowane jak najszybciej.

Oprócz siedziby głównej w Reichenbach (Vogtl) IntEgro GmbH utrzymuje lokalną placówkę w Zwickau. Z miłą chęcią przewoźnik przyjmuje także zgłoszenia na stanowisko maszynisty trakcji elektrycznej oraz spalinowej, a ponad to również takie są na stanowisko rewidenta wagonów osobowych jak i towarowych.

: