Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

Kontakt

LOK HOTEL V180
Bahnstraße 2
08134 Wildenfels OT Wiesenburg

Tel.: +49-37603-3129-
Fax: +49-37603-3226


E-Mail

ZACHOWAJ BILET DO SAMEGO KOŃCA PODRÓŻY

Na byłej stacji Wiesenburg mieści się unikalna atrakcja. Zaraz przy linii kolejowej Zwickau – Schwarzenberg stoi spalinowóz serii V 180 – jest to jedyna lokomotywa przebudowana na hotel w całej Europie!

Odkrywajmy świat, bo jest on przepiękny! Więc entuzjazm ma swoje imię i stał się wyjątkowym przeżyciem na właściwym miejscu. Nieopodal odległego pośród lasu przystanku Wiesenburg spalinowóz V 180 stanowi świetną bazę noclegu dla rowerzystów, wędrowców oraz miłośników kolei. Lokomotywa stoi na samym brzegu rzeki Zwickauer Mulde. Bogactwo przyrody, piękny widok na bieg rzeki pośród lasów i łąk – już samo to warte jest noclegu.

Mały hotel w spalinowozie na linii kolejowej w Wiesenburg jest miejscem relaksu i unikatowym przeżyciem zarówno dla sportowców na świeżym powietrzu jak i dla wszystkich tych, którzy oczekują więcej niż zwykły nocleg. Posiada on trzy pomieszczenia, które dedykowane są specjalnej tematyce kolejowej – więc tym bardziej jest świetną atrakcją dla wszystkich miłośników kolei, a tematami pomieszczeń to „Parowóz”, „Maszynista” oraz „Nastawnia”. Zespól hotelu Państwa zaprasza na spędzanie specyficznych i przyjemnych chwil u podnóża Zachodnich Rudaw i życzy niezapomnianego pobytu!