Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

makiety kolejowe

elriwa Sklep Modelarski Wachau koło Radeberg

Kontakt

elriwa
Elektronik Richter GbR
Radeberger Straße 32
01454 Wachau OT Feldschlößchen

Tel.: +49-3528-4779070
Fax: +49-3528-4779071


E-Mail

Opis

Sklep specjalistyczny modelarstwa kolejowego i akcesoriów … Modelarstwo kolejowe z szerokim wachlarzem ofert

W dniu 17. października 1992 r. starszy szef Jochen Richter założył firmę elriwa w miejscu byłego garażu. Powierzchnia sprzedaży początkowo wynosiła tylko 40 m². Po przeniesieniu firmy do Wachau koło Radeberg przyjęli ją w 2003 r. jego synowie Falk i Ilko. Siedzibę firmy dwukrotnie powiększano latach 2000 oraz 2014. Dzisiaj firma dysponuje powierzchnią sprzedaży ok. 300 m², na której Państwu się prezentuje szeroki wybór pośród  najważniejszych producentów modelarstwa kolejowego wszystkich skali. Dzięki współpracy z indywidualnymi producentami elriwa od 2006 r. dodatkowo oferuje ekskluzywne (bowiem limitowane) modele, oprócz tego firma uczestniczy w nowych inicjatywach modelarskich i obecna jest w modelarskich związkach handlowych jak EUROTRAIN lub W13PLUS. Na tym nie koniec, ponieważ  elriwa równocześnie funkcjonuje jako miejscowa placówka znanej firmy PIKO. Dobra usługa i jakość dla firmy kluczowe mają znaczenie w kontakcie z klientem, czy solidne doradztwo przez wyszkoloną kadrę lub usługi techniczne firmowego warsztatu. Zasada ta owszem dotyczy także sprzedaży wysyłkowej. Dzięki temu elriwa stała się jedną z wiodących na rynku firm w branży modelarstwa kolejowego.

W 2006 r. także firma uruchomiła własną stronę internetową www.elriwa.de Obecnie tam oferuje się ok. 40 000 artykułów, pośród których dostępnych na miejscu jest ok. 15 000 artykułów; sprzedaż wysyłkowa działa na całym świecie.

Jeśli ktoś pasjonuje się modelarstwem, to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Wachau lub na naszą stronę internetową www.elriwa.de – Wyspecjalizowany zespół naszej firmy cieszy się na Pańską wizytę.

: