oferta wycieczek

urlop dla całej rodziny w Saksonii


Ciekawi świata, chętni do nowych odkryć i przygód albo nadmiernie radośni – tym się charakteryzują rodziny, które spędzają urlop w Saksonii.


Zawzięci wędrowcy w Szwajcarii Saksońskiej automatycznie stają się badaczem jaskini albo alpinistą po ścianach skalnych. W Rudawach schodzimy po wydeptanych ścieżkach na dół, by zapoznać się z korzeniami górnictwa oraz wydobywaniem rudy srebrnej. Tysiące wyznaczonych dróg rowerowych wzdłuż Łaby, Mulde, Szprewy albo Nysy sprawia, że zwykły rowerzysta staje się istnym zapaleńcem tego sportu, a miasta saksońskie okażą się dla wielu rodzin ulubionymi okolicami do spędzania wolnego czasu. Kto zaś twierdzi, że akwaparki służą tylko pływaniu i chlapaniu, że w parkach rozrywki jeździ się tylko karuzelą , to ten grubo się myli i nie zrozumiał pojęcia ubawu w jego saksońskim znaczeniu…

 


Sprawdzona jakość pobytu „dla całej Pańskiej rodziny” w Saksonii


W Saksonii widoczne na pierwszy rzut oka są przyjazne dla rodzin zakwaterowania i miejsca. Dzieje się tak dzięki „ plakietkom dla rodzin“. One rozdawane są m. i. za przyjazne dla dzieci oferty spędzania wolnego czasu, za dostępne place zabaw pod domem lub za smaczne dania dziecięce w restauracji. Plakieta ta więc jest znakiem sprawdzonej jakości i zarazem udanego dla całej rodziny urlopu.

Wyróżnionych zostało siedem przyjaznych dla rodzin miejscowości – są to: >Schöneck im Vogtland, >Eibenstock, >Olbernhau, >Oederan, >Seiffen w Rudawach, oraz >Hinterhermsdorf w Szwajcarii Saksońskiej i >Kurort Jonsdorf na Górnych Łużycach.

Katalog „ Urlop dla całej rodziny w Saksonii” obszernie przedstawia sprawdzonych partnerów marki o tejże nazwie:
• miejsca i miejscowości
• hotele, pensjonaty, mieszkania wczasowe,
• gospodarstwa rolne
• parki rozrywki i rekreacji, parki zoologiczne, pływalnie w stylu „akwaparków,
• Muzea, letnie tory saneczkowe

Wszystkich sprawdzonych partnerów Państwo znajdują pod adresem internetowym: www.sachsen-familienurlaub.de
Wskazówka: Katalog zawiera 62 bonów dla beztroskiego urlopu rodzinnego.


Kontakt:

Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen mbH
Bautzner Straße 45/47
01099 Dresden
Tel.: 0351 / 49 17 00
Fax: 0351 / 49 69 306