oferta wycieczek

urlop dla całej rodziny w Saksonii

Ciekawi świata, chętni do nowych odkryć i przygód albo nadmiernie radośni – tym się charakteryzują rodziny, które spędzają urlop w Saksonii.

Zawzięci wędrowcy w Szwajcarii Saksońskiej automatycznie stają się badaczem jaskini albo alpinistą po ścianach skalnych. W Rudawach schodzimy po wydeptanych ścieżkach na dół, by zapoznać się z korzeniami górnictwa oraz wydobywaniem rudy srebrnej. Tysiące wyznaczonych dróg rowerowych wzdłuż Łaby, Mulde, Szprewy albo Nysy sprawia, że zwykły rowerzysta staje się istnym zapaleńcem tego sportu, a miasta saksońskie okażą się dla wielu rodzin ulubionymi okolicami do spędzania wolnego czasu. Kto zaś twierdzi, że akwaparki służą tylko pływaniu i chlapaniu, że w parkach rozrywki jeździ się tylko karuzelą, to ten grubo się myli i nie zrozumiał pojęcia ubawu w jego saksońskim znaczeniu…

 


Sprawdzona jakość pobytu „dla całej Pańskiej rodziny” w Saksonii


W Saksonii widoczne na pierwszy rzut oka są przyjazne dla rodzin zakwaterowania i miejsca. Dzieje się tak dzięki „plakietkom dla rodzin“. One rozdawane są m. i. za przyjazne dla dzieci oferty spędzania wolnego czasu, za dostępne place zabaw pod domem lub za smaczne dania dziecięce w restauracji. Plakieta ta więc jest znakiem sprawdzonej jakości i zarazem udanego dla całej rodziny urlopu.

Wyróżnionych zostało siedem przyjaznych dla rodzin miejscowości – są to: >Schöneck im Vogtland, >Eibenstock, >Olbernhau, >Oederan, >Seiffen w Rudawach, oraz >Hinterhermsdorf w Szwajcarii Saksońskiej i >Kurort Jonsdorf na Górnych Łużycach.

Katalog „Urlop dla całej rodziny w Saksonii” obszernie przedstawia sprawdzonych partnerów marki o tejże nazwie:
• miejsca i miejscowości
• hotele, pensjonaty, mieszkania wczasowe,
• gospodarstwa rolne
• parki rozrywki i rekreacji, parki zoologiczne, pływalnie w stylu „akwaparków,
• Muzea, letnie tory saneczkowe

Wszystkich sprawdzonych partnerów Państwo znajdują pod adresem internetowym: www.sachsen-familienurlaub.de
Wskazówka: Katalog zawiera 62 bonów dla beztroskiego urlopu rodzinnego.


Kontakt:

Tourismus Marketing Gesellschaft Sachsen mbH
Bautzner Straße 45/47
01099 Dresden
Tel.: 0351 / 49 17 00
Fax: 0351 / 49 69 306