Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

Region Lipsk

LAGOVIDA na terenie Lipskich Stawów

Kontakt

LAGOVIDA GmbH
Hafenstraße 1
04463 Großpösna

Tel.: +49-34206-775-0


E-Mail

Opis

ośrodek wypoczynkowy nad stawem Stormthaler See

Tylko oddalony 20 minut od tętna metropolii Lipsk ośrodek rekreacyjny LAGOVIDA oferuje turystom przepięknie położone miejsce pośród Lipskich Stawów. Stawy te powstały po zamknięciu byłych kopalń węgla brunatnego. Zapraszamy Państwa na chwilę oddechu od codzienności zgodnie z hasłem LAGODIVA: cieszyć się życiem nad jeziorem.

Centrum i urokliwą kulisę LAGODIVA stanowi jego port, który przekonuje jako atrakcyjne miejsce wycieczkowe oraz kempingowe. Sercem LAGOVIDA jest Casa Marina (Chata Morska), gdzie codziennie do Państwa dyspozycji są noclegi, ośrodek konferencyjne oraz szeroko pojęty wachlarz ofert gastronomicznych.

Znajduje się tam 14 komfortowych domków portowych oraz 23 domki wydmowe o klasie Comfort: wyposażone one są w otwartą strefę mieszkalną, jadalnię, taras i saunę i oznaczają się architektonicznie indywidualną atmosferą.

Zaprojektowano także od podstaw 6 nowoczesnych i przestronnych apartamentów typu „Kabiny Kapitana” oraz 24 apartamenty rodzinno-wakacyjne o nazwach jak: „Chata Żeglarska”, „Miejsce Kotwiczenia”, „Pirackie Gniazdo” & „Latarnia Morska” – w celu uzyskania dalszych informacji zob. możliwości zakwaterowania

Port kempingowy oferuje 45 miejsc kempingowych z przecudownym widokiem na Störmthaler See; ze względu na jego funkcjonalność wliczane on jest do najnowocześniejszych tego rodzaju miejsc kempingowych całego regionu.

 

 

Maskottchen am Strand 
© LAGOVIDA GmbH
Wohnmobilhafen 
© LAGOVIDA GmbH
Hafenhäuser und Kapitänskajüten 
© LAGOVIDA GmbH

:

: