Szukam partnera
SZUKAM REGIONU

Kontakt

Lipsia Erlebnisreisen GmbH
Gustav-Mahler-Str. 1
04109 Leipzig

Tel.: +49-160-94742710


E-Mail

Same przeżycia i przygody kolejowe

Kto i co się kryje za nazwą „Lipsia Erlebnisreisen“?

Lipsia Erlebnisreisen – w centrum naszej uwagi zawsze stoi same PRZEŻYCIE! Touroperator Lipsia Erlebnisreisen chce i robi wszystko, by Państwo po zakończeniu podróży najchętniej już nie wysiedli z pociągu. Dlatego, że się po prostu szalenie spodobało, dlatego że jesteście Państwo pełni zachwytu i wrażeń po degustacji wykwintnych smakowitości lub może dlatego, iż zwykłe spotkanie robocze przerodziło się w niezapomniane przeżycie. Czy kolej w 2022r. jest w stanie dawać nowe impulsy, by odróżniać się od codziennych usług jak ICE lub S-Bahn? Czterech kreatywnych kolegów od wielu lat powiązanych zarówno z koleją jak ze sceną dobrych imprez chce to wynajdować, a do tego potrzebują Państwa – jako gości!

Z własną salonką Lipsia Erlebnisreisen regularnie wyrusza w podróż, by razem z Państwem od nowa odkrywać wielorakie kulinarne specjalności o rozmaitych smakach. Czy Państwo chcecie wybrać się na degustację win lub whiskey …? A może prędzej na francuski lub hiszpański wieczór kulinarny …? – To tylko parę przykładów naszej oferty. Nie może tu oczywiście zabraknąć wypadów nad Bałtyk lub po Środkowych Niemczech.

Wydarzenia

Pańska impreza? Pociąg po pociągu!

Państwo są w poszukiwaniu czegoś nadzwyczajnego w niecodziennym otoczeniu?

Planują Państwo wesele, jakieś (okrągłe) urodziny, imieniny z rodziną lub przyjaciółmi? Albo może przygotowują Państwo jakąś specjalną imprezę firmową? To zespół Lipsia Erlebnisreisen będzie idealnym dla Państwa partnerem!

Lipsia Erlebnisreisen umożliwia Państwu nawet to, co niemożliwe:
W poszukiwaniu szczególnej imprezy w niecodziennej aurze zapraszamy i Państwa do kontaktu z naszym zespołem! Jeśli Państwo chcecie zrealizować jakieś wykwintne rodzinne przyjęcie, to razem i zgodnie z Państwa życzeniem przygotowujemy program tak, by pozostawiał on po sobie trwałe wspomnienia i spełni ł (prawie) wszystkie oczekiwania. Zespół naszej salonki czeka na Państwa z należytym cateringiem – czy na krótki dwugodzinny przejazd koło Lipska lub na całodniową wycieczkę!